Fujifilm Fuji Instax Широк Филмски Пакет на 40 Изложби за Polaroid 210 200 Камера

Fujifilm Fuji Instax Широк Филмски Пакет на 40 Изложби за Polaroid 210 200 Камера

Достапно за вашата нарачка
DEN 1007.76
Залиха:

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.Пакување од 2 филмови/40instant изложби за polaroid 210 камера.Fujifilm Брендиран Производ.Модерен и функционален дизајн.Опис : совршен компатибилен филм за Instax 210 ширина на fuji инстант камера; лесно-оптоварување кертриџ нуди 10 прекрасен голем формат инстант фотографии; обезбедува остри, јасни репродукција, живописни бои и природните тонови на кожата; фотографии во боја се развива веднаш пред вашите очи, филм мора да бидат зачувани и да се користат помеѓу 41 и 104 степени; Не се компатибилни со fuji мини инстант камера; компатибилен со fuji instax 210 200 Инстант Cameraspackage вклучуваат : 2 пакети fujifilm широк instax филм (40 листови).

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата