CG 8 инчен 4Pin Molex Машки еден SATA Power 15Pin w/Метал Latch и 4Pin Molex Женски Кабел #GC8ATAMFL

CG 8 инчен 4Pin Molex Машки еден SATA Power 15Pin w/Метал Latch и 4Pin Molex Женски Кабел GC8ATAMFL

Достапно за вашата нарачка
DEN 118.80
Залиха:

се конвертира стандард 4pin женски molex plug на 15pin sata и 4pin женски.додадете sata power plug, без губење на вашиот molex конектори!.CG 8 инчен 4 Pin Molex Машки еден SATA power 15 Pin w/ Метал Latch и 4 Pin Molex Женски Кабел #GC8 ATAMFL UPC 81015910689.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата