Fabco-Воздух 9C49-000-002 Круг Полињата за Сензор со LED, 5-28V AC/DC, 9' Жица Доведе

Fabco-Воздух 9C49-000-002 Круг Полињата за Сензор со LED, 5-28V AC/DC, 9' Жица Доведе

Достапно за вашата нарачка
DEN 516.96
Залиха:

4 mm круг.Пренапони сузбивање и поларитетот заштита.LED индикатор.Екстремно брз промената на брзини.Сензори (прекинувачи) слајд во парење 4mm клучалката слотови на двете страни на цилиндар домување и лесно се позиционираат и се заклучува во место со сет завртка.На низок профил, и во согласност жица штекер обезбедува минимални упад за блиска монтажа на соседните компоненти.На 9 C49 серија сензори се препорачува за 20mm забива и поголеми.Тие се нудат во две стилови : брзо се поврзете стил со 6 инчен pigtail и машки конектор, или prewired стил со 9 нога води.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата