7Pandas Сини LED Par38 Поплава Светилки, Вистинската Боја Полна Чаша Отворено Водоотпорен LED Светла, E26 База (90W Халоген Еквивалент) - 1200 Лумен за Тремот, ноќта на Вештерките,

7Pandas Сини LED Par38 Поплава Светилки, Вистинската Боја Полна Чаша Отворено Водоотпорен LED Светла, E26 База

Достапно за вашата нарачка
DEN 1223.52
Залиха:

УПОТРЕБА ВО ВНАТРЕШНА / НАДВОРЕШНА : Водоотпорен, Погоден за ВЛАЖНО ЛОКАЦИЈА двете затворен и отворен на вашиот дом, Идеален за употреба во бањите или отворено градина во базенот и се покриени patios, палуби, gazebos, филтрирани тремови, работилници и гаражи и пејзаж апликации; Да achiveve најдобар водоотпорна перформанси, оваа светилка треба да се користи со светлосни тела кои има weatherprooff способност.Нашите Par38 светилки се со иста големина и форма како традиционалните par38 светлина, па тоа би можело да биде погоден со најновите PAR38 тела.На запечатени полна чаша телото не само што има одлични перформанси водоотпорен, но, исто така, може да го запре на УВ зраци од сонцето за да го продолжи животниот век.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата