Patzino Премиум Европската Ултра Јасно Кристално Чиста парична Казна Rim Стакло Сет (старомодни 11 мл / 6 Парче Сет)

Patzino Премиум Европската Ултра Јасно Кристално Чиста парична Казна Rim Стакло Сет (старомодни 11 мл / 6 Парче

Достапно за вашата нарачка
DEN 887.76
Залиха:

Оваа прекрасна сет од 6 старомодни очила може секој задржете 11 унци на вашиот омилен пијалок!Го цениме ласерски-намалување на глобата rim со секоја голтка.Повеќе, својот здрав база држи чашата на сигурно место и ја прави посилни и постабилни.Модерна, но сепак случајно домот, овие очила се совршен за секоја прилика.Најдобро се користи за коктели, еден malts, ' рж whiskies, коњак, водка, текила, џин, или дури и додадете елегантен допир на вашата вода или сок!.Произведени во Европа, професионална одделение ултра-кристално јасно, гарантира доведе слободни.Лесно да се чисти и машина за миење садови безбедно!.Patzino е познат по тоа е од врвен квалитет предизвика очила со одлична јасност.Сите Patzino производи се загарантирани!Во случај ќе примите скршеното стакло, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе работиме со вас за да се поправи тоа.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата