MXY Вратата Затка, Гумени Подни Престане да ви Помогне да го Надминете Вратата за Домашна Канцеларија Училница Работи на Различни Кат Површини (Топла Розова)

MXY Вратата Затка, Гумени Подни Престане да ви Помогне да го Надминете Вратата за Домашна Канцеларија Училница

Достапно за вашата нарачка
DEN 191.76
Залиха:

Универзална вратата затка, погоден за домашни, кревет соба, канцеларија, училница, и така натаму.Премиум квалитет, едноставни за употреба, анти-пропадна гума за заштита на подови и ѕидови од оштетување.Помогне да се задржи на вратата отворање на сигурно, не грижете се, вратата ќе се одеднаш затворена.Може да се користи на различни кат површина, како што се дрво кат, цемент кат, плочки на подот, тепих на подот, итн.Забелешка : Проверете ја висината на вратата затка на прв да бидете сигурни дека тоа ќе одговара за вашиот дом.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата