DLT 3 Ниво Кошница Стојат Возен Перење Sorter Количка со 4X Casters, 3X Навалите Кошница, Висока Кула Перење Комунални Забавува за Облека Плакарот Бања Складирање, Бела

DLT 3 Ниво Кошница Стојат Возен Перење Sorter Количка со 4X Casters, 3X Навалите Кошница, Висока Кула Перење Комунални

Достапно за вашата нарачка
DEN 9809.28
Залиха:

●Големина : 109cmx33cmx43cm, Пакет : 4 ниво полица + 3 пластична рачка перење кошница. ●Покачена countertops може да се чуваат во голем капацитет и тесен countertops може да се зачува простор поефикасно. ●Четири lockable casters се дизајнирани на дното за да направи притисок за повеќе напор. ●Висок квалитет не-токсични и еколошки материјали, со доволно материјали, цврсти и издржливи. ●Едноставен и лесен за инсталација. ♥За нас♥се надеваме дека ќе уживате удобно шопинг искуство во нашата продавница!★ пред purchase1. Инсталација метод : лесно да се работи, не треба да се install2. Пакување вклучува : Перење Hamper X13. Ако ви треба некоја подетална мапа за да се разбере нашите производи, ве молиме да не контактирате на време, ние ќе ви обезбедиме со податоци што сакате да знаете.4. Ние сме посветени да ви даваат сосема нов, добар производ.Ако најдете сите оштетени стоки по приемот на стоката, ве молиме контактирајте со нас во времето, ние ќе ви обезбедиме со слободна замена.5. Упатство за употреба : 1. Избрише со крпа секој ден, лесно да се clean2. Поврзување на нашите кошеви е сите заварени, обезбедување на посилна процес за време на употреба.Што треба да знаете : ★Производ Description Material : Поли Plastic Size : 109cmx33cmx43cm Weight : 3.5 kg Surface технологија : површината lacquering Suitable за наврати : Бања, Спална соба, Плакарот☆ По продажбата на услугата : јас сум многу среќен што можете да ги купите нашите производи.Ако имате било какви прашања за овој производ, ве молиме контактирајте со нас преку е-маил.Ние ќе го реши секој проблем на кој ќе наидете.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата