Огледало Ефект Помине Во Прав,24 Бои, Сјај Во Прав Помине Уметност Совети Декорација Алатка Нокти Комплет За Дома Професионална Употреба

Огледало Ефект Помине Во Прав,24 Бои, Сјај Во Прав Помине Уметност Совети Декорација Алатка Нокти Комплет За Дома

Достапно за вашата нарачка
DEN 316.56
Залиха:

✤Висок квалитет : Направен од квалитетот на животната средина заштита на материјалот, еко-пријателски и безбедно да се користи.Нашите производи се изработени од најквалитетни состојки за да се обезбеди гланц. ✤Карактеристики : може да одговара со било позадина, може да биде еден слој ,без зрнеста, рефлексивни Трошка огледало, ефектот ќе бидат различни во друга позадина во боја.Нашите прав се многу лесен за користење, овозможувајќи ви да добиете салон квалитет маникир во домашни услови. ✤Сјајна брилијантно : Нашите нокти декорација е особено сјајна и стилски, тоа може да се направи вашите нокти сјајна брилијантно со магичен боја.Погодна да се користи на природни нокти или вештачки нокти. ✤Бескрајни комбинации : 12 бои, хром помине во прав за да одговараат на различни позадина бои, уживаат во експерименти со нив да се најде нијанси ви се допаѓа. ✤Внимание : не смее да ги избрише врвот палто!Излечи со УВ/LED светло за 30-45 секунда.Се сеќавам МАЛА КОЛИЧИНА и многу пати триење.Опис : Оваа група содржи 24 шишиња со 24 различни бои , што може да создаде свој омилен стил.Направени од високо квалитетен материјал, што го прави овој производ повеќе пријателски кон околината.Во меѓувреме, овој прав е здрав и удобен за вас да ги користите.Што чекаш?Ајде и изберете нашите нокти во прав за да креирате сопствени убава ноктите.Карактеристики : Направен од квалитетот на животната средина заштита на материјалот, еко-пријателски и безбедно да се користи.Нашите нокти декорација е особено сјајна и стилски, тоа може да се направи вашите нокти сјајна брилијантно со магичен боја.Погодна да се користи на природни нокти или вештачки нокти.Посебни шишиња се згодни за носење и употреба. 24 шишиња со 24 различни бои се совршено да се совпаѓаат со различни стилови.Спецификации : Состојба : 100% Сосема Нов Тип : Сјајот Во Прав Материјал : Сјајот Во Прав Шише Големина : Прибл. 7 * 1.3 см / 2.8 * 0.5 инчи (D * H) Количеството : 24 Шишиња Боја : 24 Бои Пакет Тежина : Околу. 125g Функција : Погоден за помине уметност и други DIY користат Пакет се Вклучени : 24 x Шишиња На Ноктите Сјајот во Прав ве Молиме Имајте во предвид : 1. Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање. 2. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата