Нови Lon0167 Конкретни Камења Избрана 9.3 мм Дијаметар Пресврт сигурен ефикасноста Дупчење Ѕидани Вежба Малку Алатка(id:261 9c e4 707)

Нови Lon0167 Конкретни Камења Избрана 9.3 мм Дијаметар Пресврт сигурен ефикасноста Дупчење Ѕидани Вежба Малку Алатка(id:261

Достапно за вашата нарачка
DEN 184.80
Залиха:

Име на производ (издржливи во употреба) : Ѕидани Вежба Малку;Материјал : (најновата технологија) ХСС.Дупчење Дијаметар faultless : 9.3 mm/0.4";Дупчење на Длабочина : 80mm/3.1".ударна дупка Внимателно избрани Дијаметар : 9.3 mm/0.4";Вкупна Должина на ум-дува : 120mm/4.7".Боја : севкупното Сива, Црна;Нето Тежина : 41g.Пакет Содржина совршен во изработка : Пакет Содржина;1 уредни x Ѕидани Вежба се Малку : 1 x Ѕидани Вежба Малку.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата