Таванот Фан Светла 42inch Contractive трпезарија Тавански Вентилатор Светилка Молчи Тавански Вентилатор Модерна Виткање Акрилик Лист Светилка Ресторан Осветлување (Сечи?

Таванот Фан Светла 42inch Contractive трпезарија Тавански Вентилатор Светилка Молчи Тавански Вентилатор Модерна

Достапно за вашата нарачка
DEN 2400.00
Залиха:

Применливи простор : Дневна соба, трпезарија, студија соба, другиот /другите мала спална соба мала дневна соба.стил : Едноставен модерен.Светилка сенка : Други.Сијалица се вклучени : Yes.Пакет содржи : 1 X led таванот фан светлина.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата