Теписи Круг Деца Круг Килими Расадник Круг Детска Игра Мат бебе соба Оркестарот Бебе да Ползи Килим Тинејџерски Декор Мулти Стилот на Рок-anmy0601 (Боја : К, Големина : 4'7

Теписи Круг Деца Круг Килими Расадник Круг Детска Игра Мат бебе соба Оркестарот Бебе да Ползи Килим Тинејџерски

Достапно за вашата нарачка
DEN 2876.64
Залиха:

Оваа килими е составен од мешани се врти.Непречено да ја допре површината, назад анти пропадна.Димензии : Дијаметар : 2'7"(80см) , 3'3"(100cm) , 3'11"(120cm) , 4'7"(140cm) , 5'3"(160cm) , 5'11"(180cm) , 6'7"(200cm) Дебелина : 6 mm.Добро бод, во голема мера се прошири на животот на килим ,не се лизга на дното страна површина го спречува килим од зачестеноста и менувањето, Безбеден за деца.Одличен подарок за вашето бебе и деца , Уживаат време играјќи со нив.Рака изми или целосно машина изми е во ред.Прашина и нечистотија на површината може да биде отстранета лесно.Бренд : Работи-anmy Name : Расадник Круг Rugs Material : Мешани spinning Size : Дијаметар : 2'7"(80см) , 3'3"(100cm) , 3'11"(120cm) , 4'7"(140cm) , 5'3"(160cm) , 5'11"(180cm) , 6'7"(200cm)Дебелина : 6 mm Рака мие и во машина за миење и двата се во ред,Услугата : доколку имате било какви барања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате, ние ќе ви даде најмногу задоволителен одговор во рок од 24 hours Note : поради осветлување снимање, може да постојат некои разлики во производ бои, ве молиме да се разбере.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата