Rockford Fosgate RZR14-STAGE1 Стерео Комплет за Одберете 2014-2020 Поларис RZR Модели

Rockford Fosgate RZR14-STAGE1 Стерео Комплет за Одберете 2014-2020 Поларис RZR Модели

Достапно за вашата нарачка
DEN 12936.00
Залиха:

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.Производ нагласува : Систем вклучува PMX-2 дигитални морски приемникот и на RZR-специфични монтирање на комплет, доаѓа со директна поврзете жици harnesses за одберете Поларис RZR модели.RFRZ14-PMXDK монтирање на комплет се вклопува право во одберете 2014-up RZRs без сечење или дупчење.Општи Карактеристики : PMX-2 морски дигитални медиуми ресивер со AM/FM/WB тјунер (не игра Цд-а).Вграден засилувач (25 w RMS/50 врв x 4 канали).Вграден Bluetooth за музика стриминг (нема да остварувате повици).Работи со Apple телефоните и 2.7" боја на екранот.Аудио Карактеристики : Игра MP3/WMA/WAV фајлови, Глобалната AM/FM/Weather тјунер, Удар EQ поттик и 7-бенд графички еквилајзер.Влезови : задните USB порт, заден помошен текст (РКА).Излези : 4-канал preamp излези (4-volt пред и избор на задните/sub).Компатибилен со факултативниот жичен remotes.Доставување се Најдобри во Класата Слушање Искуство.Лесно да се Инсталира со се што Ви Треба во Кутија.Без Дупчење или Сечење е Потребно.Директни Поврзете Жици Harnesses за Приклучок s овозможувајќи додавање на по-пазар засилувачи за повеќе моќ и излез.Вклучувајќи го и EEPROM меморија систем, обичај GUI интерфејс, и жичен далечински проширување способности, ќе имаат само медиа приемник ќе некогаш треба.На RFRZ14-PMXDK цртичка за полнење е прилагодено моделирани да одговараат на постојните цртичка и месеци во местото на фабриката пониски (2014+) или фабрика горниот (2019+) центар џеб.Доставување се Најдобри во Класата Слушање Experience Easy да се Инсталира со се што Ви Треба во Box No Дупчење или Сечење Required Direct Поврзете Жици Harnesses за Plug & Play Experience Stereo комплет заменува фабрика пониски (2014+) или фабрика горниот (2019+) џеб Текстура и боја исти со возило interior IPX6 Вода Упад Rated Element Подготвени да го Издржат Тешките Отворено Environments Estimated Инсталација Време : 1/2 ЧАС.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата