Tumi Мажите Arrivé Barker Ранец

Tumi Мажите Arrivé Barker Ранец

Достапно за вашата нарачка
DEN 247.20
Залиха:

Увезени.Најлон обвивка.Патент затворање. 17" рамо капка.Ткаенини : Балистички ткаат.Cowhide уреденост.Должина : 10.75 во / 27cm.Висина : 17in / 43cm.Zip затворање.Патување во стил и безбедност со Tumi е делукс Пристигне ранец.Оваа торба е направена комбинација на мазна кожа и здрав најлон, и карактеристики на богатството на практични функции, како стигнале справи со слот и посветен лаптоп простор.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата