HOPUT 12 V 75 НА 0332002168 Нормално Отворен Моќ Релеи V23232-d0001-x001 (Пакување од 1)

HOPUT 12 V 75 НА 0332002168 Нормално Отворен Моќ Релеи V23232-d0001-x001 (Пакување од 1)

Достапно за вашата нарачка
DEN 719.76
Залиха:

Работа со возило електроника да помогне да се оптимизира возило способности;.Ве молиме проверете ги опис и меѓусебно дел броеви за потврдување на компатибилноста пред купување;.Ова 75 amp реле е дизајниран да го издржат температури кои се движат од -40 F до 212 F;.Заштеда на време и трошок, сигурен,лесна инсталација.дозволувајќи им на околу 250.000 префрлување циклуси;.Пакетот вклучува 1 парче 12 V 75 A Нормално Отворен Моќ Реле.Не remanufactured или изградена.Висок Квалитет Замена Дел.Точно Одговара за лесна инсталација. 100% Сосема Нов и тестирани пред да ја напушти фабриката.Само 10mins помалку за инсталација.Проверете видео на youtube ако имате инсталација проблем.Работа со возило електроника да помогне да се оптимизира возило способности.Заштеда на време и трошок, сигурен,лесна инсталација.дозволувајќи им на околу 250.000 префрлување циклуси.ВАЖНО ИЗВЕСТУВАЊЕ!!!.Љубезно ве молиме да ги проверите опис или користите година/направат/модел паѓачкото бар и меѓусебно дел броеви за потврдување на компатибилноста пред купување.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата