Спорт Види Бендови Компатибилен со Плетенка Самостојна Јамка Apple Види Бенд 38mm 40mm 42mm 44mm, Мека Еластичен Плетенка Јамка Бенд за iWatch Серија 1/2/3/4/5/6/SE

Спорт Види Бендови Компатибилен со Плетенка Самостојна Јамка Apple Види Бенд 38mm 40mm 42mm 44mm, Мека Еластичен

Достапно за вашата нарачка
DEN 1910.40
Залиха:

Кожата-Friendly Materal : Направени од рециклиран материјал, полиестер предиво filaments во секој бенд се испреплетени со тенок силикони теми со користење на напредни машини за плетење .Кожата-пријателски, трајни дише и лесен дизајн.Прилагодливи Плетенка Самостојна Јамка за Apple Види Бендови : Еластичен плетенка спорт бендови за iwatch бендови 44mm со ТОКА, може да се прилагоди на должината на iwatch бендови да се вклопи во вашиот зглоб совршено.Прилагодливи ТОКА дизајн за apple види бендови 44mm овозможува да се добие ultracomfortable носи искуство, реши големина проблеми совршено.Компатибилни Модели : Bandiction плетенка самостојна јамка спорт бенд е компатибилен за apple види бендови 38mm 40mm 42mm 44mm, apple се види серија 6, apple се види se, apple се види серија 5, apple се види серија 4, apple се види серија 3, apple се види серија 2, apple се види серија 1. Едноставен за Инсталација и Отстранување На : плетенка самостојна јамка бендот доаѓа со watch гкл на двете страни, кои не се заклучи на вашиот iwatch прецизно и сигурно.Лесен за инсталирање на директно и отстранување со едно копче.КУПИ со ДОВЕРБА : Високо квалитетен спорт бендови за apple види плетенка самостојна јамка со не-расправаме по продажбата на услугата.Било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се реши без одлагање, нашите професионални и пријателски услуги на клиентите се 24 часа на on-line.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата