Бебето На Одборот, Сина Рак, автомобил Налепница Decal умре Сече Винил, 4.75x4.25, произведено во САД

Бебето На Одборот, Сина Рак, автомобил Налепница Decal умре Сече Винил, 4.75x4.25, произведено во САД

Достапно за вашата нарачка
DEN 119.76
Залиха:

Висок квалитет на винил умре сече/не позадина налепница - УВ и Згаснат Отпорни.Налепница, Големина : 4.75 инчи широка x 4.25 инчи висок.Можат да се применат на било каква мазна површина. (ex : Windows, пластика, метал, дрво, стакло, врзива, скејтборди, автомобили, компјутери, гитари, шишиња, телефони, итн.).Направен во САД.Што може да се види во Мериленд од страна на Џо Barsin.Ексклузивен дизајн.Официјално лиценцирани Граѓанин Гордост производ.Тоа не е Предупредување толку многу како Најава на Гордост!Ние сме сите го видел "Baby on Board" знаци, но сега може да се покаже дека имате скапоцен товар на бродот во Сина Рак Стил!Ова е само лепило, лесно да се примени браник налепница.Оваа налепница што е прикажано од страна на Џо Barsin на Мериленд и со гордост се произведени во Америка.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата