BoreSnake Hoppe е Оригиналот со Пиштол Ден

BoreSnake Hoppe е Оригиналот со Пиштол Ден

Достапно за вашата нарачка
DEN 210.96
Залиха:

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Hoppe е boresnake .22 калибар, пиштол и револвер, den.Hoppe е ден капак двојки како се повлече справи.Удобен нов случај за лесно складирање и Транспорт.Hoppe е ден вклучува оригиналните boresnake.Hoppes Bore Snake.Складирање Ден.Т-Се Справи.Оригиналот, најбрз понесе Чистење на планетата има нова и подобрена дома.На boresnake не вклучува Т-рачка за полесно се повлече преку на вашиот огнено оружје и обновливи за носење дека може да се задржи во вашиот опсег, торба или ранец за да го заштитите вашиот boresnake за време на транспортот.Еден помине решение, boresnake користи интегриран бронза четка за чистење од јаглерод fouling, а на опашката се расчисти барел на лабава остатоци со површина 160x поголеми од стандардните печ.Оригиналниот boresnake е назад и подобро од било кога.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата