Сет од 10! 72 Qt. / 18 Литри / 68 Литри Црвено Правоаголна Чекор-На Корпата За Ѓубре. Кујна Ѓубре Може Да Office Ѓубре Може Да Recycle Bin Отпад Кошница Touchless

Сет од 10! 72 Qt. / 18 Литри / 68 Литри Црвено Правоаголна Чекор-На Корпата За Ѓубре. Кујна Ѓубре Може Да Office

Достапно за вашата нарачка
DEN 1034.40
Залиха:

ИДЕАЛЕН ЗА ЛИЧНИ ИЛИ ИНДУСТРИСКА УПОТРЕБА – големина одговара на било кујна со големи семејства и боја заврши уште може да изгледаат пријатни кога се користи во канцеларија простори.СОВРШЕН КАПАЦИТЕТ - пластична корпа за Објектот Капацитет е доволно доволно дека тоа нема да се пополни премногу брзо, но, доволно мала да се вклопи во тесни простори.ИДЕАЛЕН ЗА СЕКОЈА СОБА ВО ДОМ – Идеален за бања, спална соба, кујна, деловен простор, пауза соби, канцеларии, workrooms, занает простории, магацини и други високи сообраќајни гранки.Во случај да не сте задоволни со вашата нарачка, ние нудиме 30 ден парите назад.Дали ви треба тоа во голем сообраќај лоби, зафатен кујна, или под контра од вашиот каса, ова ѓубре може ќе одам на работа!Во застана на работ на дното, исто така, обезбедува супериорни стабилност на рамни површини.Ова ѓубре дефинитивно може да служи за својата намена.Тоа е голем плус за вашиот хост/водителка станица, или да ја користите зад шанкот на вашите мали погодност продавница така што вашиот персонал може брзо да се ослободите од било несакани остатоци од хартија, или дури и за употреба deskside.На атрактивен дизајн на ова ѓубре може да се надополнети со суптилна црна боја и разноврсна големина.Ова ѓубре може да е совршен прилог на ресторани, здравствени установи, училишта, заводи, и хотели каде просторот е на премиум!Плус, нејзините тешки-должност пластична конструкција е дизајниран да издржи rigors на било брза животната средина. 100% ГАРАНЦИЈА – Нашите ѓубре кантите се направени од супериорен квалитет кои сигурно ќе љубов.Сет ОД 10! Обезбеди суптилни, атрактивни за управување со отпад во вашиот бизнис со оваа wastebasket / корпата за ѓубре.Го користите овој пригоден ѓубре за да се подобри чистота во која било област!.ВРВЕН КВАЛИТЕТ - корпата за Ѓубре / ѓубре може да е направен од Тешки-должност материјали .

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата