Виножито Спирала Вратоврска Боја на Лицето Маска со филтер џеб Сопствени Барања (Medium)

Виножито Спирала Вратоврска Боја на Лицето Маска со филтер џеб Сопствени Барања (Medium)

Достапно за вашата нарачка
DEN 480.00
Залиха:

Виножито Спирала Вратоврска Боја, памук лицето маска.Две слој со џеб за филтер.Сите природни проѕирен бои.Прилагодлив на рака,во Големите и Средно.Филтер не се вклучени.Јас се направи прилагодено нарачки без дополнителни трошоци.Само да ги купите и да ми кажете на вашата боја барање.Едно време на превозот цената за повеќе купувања.Одличен Божиќ Подарок !.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата