Ambesonne Животни Преносни Ткаенина Гардероба, Расадник Тематските Зоолошката градина Животните Бебе Лав Младенче Слон Hippo и Крокодил со Ѕвезди, Облека Организатор и С

Ambesonne Животни Преносни Ткаенина Гардероба, Расадник Тематските Зоолошката градина Животните Бебе Лав Младенче

Достапно за вашата нарачка
DEN 3599.76
Залиха:

НАПРАВЕНИ ОД Мека полиестер ткаенини и Nonwoven interlining.Патент затворање.Интересен подарок идеја за вашата мајка, татко, сестра, брат, баба, сопруга, сопруг, ќерката, синот и сите други најблиски со 10 илјади изненадувачки дизајни во нашата колекција.Бидејќи ние се вклучуваат сите алатки што ви треба можете да го изгради тоа во минути.РАЗНОВРСНА - Може да се користи во ученичките домови, резервни спални соби, дете соба и соби за гости, гаража или во подрум.Овие уникатни дизајни натпревар и со различни бои палети на вашиот тепих, завеси, bedspreads, мебел, и сите други оркестарот додатоци.Долготрајни смели бои & јасна слика.ПЕЧАТЕНИ - Со состојбата на техниката на дигитална технологија на печатење.Печатени ткаенини плакарот за виси облеката.Печатени ткаенини плакарот за виси облеката.На ткаенина гардероба е многу лесно да се движите низ значи, ова е совршен за луѓето кои се движат мебел околу постојано.Здрав и високо квалитетен челик за внатрешни работи.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата