Гроздобер Автомобил Изми Памук Twill Низок Профил, Прилагодливи Бејзбол Капа

Гроздобер Автомобил Изми Памук Twill Низок Профил, Прилагодливи Бејзбол Капа

Достапно за вашата нарачка
DEN 383.76
Залиха:

100% Памук.Кука и Јамка затворање.Неструктурирани Мека Круна Ниско-Фитинг 6 Панел Капа.Seamed Преден Панел без Buckram. 6 Везени претходно биле вклучени и 6 Редови Шевови на Стакло.Прилагодливи Кука и Јамка Затворање : Една Големина Одговара на Повеќето. 100% Памук : Копче за да гребенот : 6.5", Гребенот : 2.75", Обемот : 22.5"~23.25".

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата