Црвено Рак Мериленд Сртот 5x4 инчи Налепница Decal умре Сече Винил - произведено во САД

Црвено Рак Мериленд Сртот 5x4 инчи Налепница Decal умре Сече Винил - произведено во САД

Достапно за вашата нарачка
DEN 1305.60
Залиха:

Висок квалитет на винил умре сече/не позадина налепница - УВ и Згаснат Отпорни.Налепница, Големина : 5 инчи, широк x 4 инчи висок.Можат да се применат на било каква мазна површина. (ex : Windows, пластика, метал, дрво, стакло, врзива, скејтборди, автомобили, компјутери, гитари, шишиња, телефони, итн.).Направен во САД.Што може да се види во Мериленд од страна на Џо Barsin.Ексклузивен дизајн.Официјално лиценцирани Граѓанин Гордост производ.Овој жив висок квалитет на винил умре сече налепница карактеристики познатиот Мериленд crustacean, Чесапик Залив сина рак.Во прилог на Мериленд сртот ви овозможува да ја прикажете вашата Граѓанин Гордост!Оваа налепница што е прикажано од страна на Џо Barsin на Мериленд и со гордост се произведени во Америка.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата