dongdong Јасно Стаклени Топки 6CM 8CM Сината Кристална Топка Декорација Подарок Фенг Шуи Топката Дневна Соба Дома Тремот Прозорец за Статистика Декорација Дома Декораци?

dongdong Јасно Стаклени Топки 6CM 8CM Сината Кристална Топка Декорација Подарок Фенг Шуи Топката Дневна Соба Дома

Достапно за вашата нарачка
DEN 1466.40
Залиха:

На кристална топка, исто така може да се користи како украси, фенг шуи или дивинација, итн.Таа има различни декоративни значење за секого, високо-квалитетни и убави, и може да се користи како десктоп декорација за долго време.Истражуваат нивната повеќе креативни страна во фотографија.Место совршено во вашата канцеларија, дневна соба, и др.Идеален за фотографија и одлична за преземање на слики.Одлично за собирање на фенг шуи елементи, divinations и медитација цели.Без оглед на било какви прашања во врска со производот, ако имате било незадоволство по купувањето, ве молам контактирајте ме и ќе ги реши било кое од вашите проблеми за вас.Прашува : 1. Ве молиме проверете ја големината пред купување.Поради прирачник за мерење, ќе има некоја грешка од околу 0-3cm, ве молиме understand2. Производ слики не се вклучуваат предмети освен products3. Ве молиме имајте предвид дека, поради различни монитори, мало боја разлики може да се случи, ве молиме undcerstand.4. Горенаведените податоци е за referencce само.Димензиите се мерени рачно.Секоја променлива може да биде различен.Ве молиме да се однесуваат на вистинскиот производ.Ви благодариме.5. Ако најдете било какви проблеми со нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил и ние ќе го реши проблемот што е можно поскоро.6. Го поздравуваме вашиот споделување и повратни информации, така што ние може да ви обезбеди со подобри производи и услуги.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата