Goton Компатибилен за Галакси Види 42mm Bling Рамки + Goton Компатибилен за Галакси Види 42mm Бенд

Goton Компатибилен за Галакси Види 42mm Bling Рамки + Goton Компатибилен за Галакси Види 42mm Бенд

Достапно за вашата нарачка
DEN 263.76
Залиха:

Бидете Сигурни дека Вашиот часовник Е Samsung Galaxy Види 42mm.Види Рамки Се : Rose Gold - Компатибилен за Галакси Види 42mm.Проверете ги вашите види модел внимателно во случај да добие погрешна големина.Види Бендот Се : Rose Gold - Компатибилен Галакси Види 42mm , одговара на 130 - 214mm зглобовите.Подобро да се Купи Пакет : Сите круг сјајна деликатна изработка цврсто инкрустирани го прави вашиот види и да се види бенд брилијантен за мажи и жени за секоја прилика, бизнис , спорт , датира или партија.Заштитна & Dressy Вашиот Види : Спречување на телото на вашиот види од рбет и судрат, должината на watch бенд може да се прилагодливи за најдобри според вашиот зглоб.GOTON КВАЛИТЕТНА УСЛУГА : најдобра услуга и решение ќе бидат обезбедени за вас од страна на Goton ако имате било каков проблем на овој производ, ве молиме КОНТАКТИРАЈТЕ со НАС преку е-маил.Бидете Сигурни дека Вашиот часовник Е Samsung Galaxy Види 42mm.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата