dh-16 Повлече-Отпад Од Сад Систем, Двојно Ѓубре Кабинет Pullout Систем - 2 Сива Отпад, канти - Лесна Инсталација Вратата на Монтирање на Комплет

dh-16 Повлече-Отпад Од Сад Систем, Двојно Ѓубре Кабинет Pullout Систем - 2 Сива Отпад, канти - Лесна Инсталација

Достапно за вашата нарачка
DEN 936.72
Залиха:

【 ЕФИКАСНА ОТПАД ОРГАНИЗАЦИЈА】Овој двоен корпата за ѓубре и систем на рециклирање можат да се соберат или 40 L ѓубре кантите.Тоа е дизајнирано за да ги задржи домаќинство ѓубре контејнери добро скриени, но достапни. 【ЧИСТИ, ПОЛИРА ДОМА ВНАТРЕШНИ работи】 Нашите повлече од корпата за ѓубре организатор ви помага да се задржи чистота на вашиот дом.Во склопот запечатени далеку зад кабинет, го вашиот ѓубре останува надвор од очите!. 【 МАЗНА ВЛЕЧЕЊЕ】 Со ултра-мазна топката-имајќи слајдови, ова се повлече ѓубре може на кујната кабинет нема да финтата.На овој начин, вие не ќе мора да се задржи readjusting на кутии за да ги лизгајте ги назад во. 【ДОАЃА СО ВРАТАТА за ПОЛНЕЊЕ 】Секој комплет доаѓа со врата на монтирање на комплет кој ви овозможува да се инсталира кабинет вратата, кој делува како справи.Ќе бидете во можност да се повлече од ѓубре кабинет како фиока!. 【 КОМПЛЕТЕН СИСТЕМ за УПРАВУВАЊЕ со ОТПАД】На поставува доаѓаат со црна Хардверски Ресурси ѓубре организатор кантите за да одговара.Исто така, вклучени се 4 навртки кои лесно може да се drilled до дното за стабилност.Имаат проблеми со чување на ѓубре кантите скриени од обична глетка?Речиси секоја соба на својот дом, особено во кујната, треба одредена сад да се одржи акумулирано ѓубре.За жал, кантите за отпад често имаат тенденција да ги преземат вредни подот.Да не зборуваме, тие често изгледаат преполни во еден агол, држејќи се надвор како болно палец.Ова е можат да се избегнат со право на алатки и материјали за да се стави на ефикасен систем за управување со отпад во место — сите со цел за чување на ѓубре кошеви исклучување на подови и надвор од очите, но се уште се на дофат.Скриени добро, скриени во внатрешноста на плакарот, за одржување на целокупната изгледаат и се чувствуваат на кабинет Кабинет посветен, да се направи целосна употреба на останатиот простор од кабинетот потоне кабинет Лесно да го инсталирате, товарот и издржлив, лесен за користење, голема доза, висок изглед име на Производ : Вградени корпата за ѓубре Големина опсег/mm : 490 X330 X360 Материјал : не ' рѓосувачки челик ABS пластика ПП најлон боја : сива Пакетот вклучува : 1x Вградени во корпата за ѓубре, Тоа е време да го направат вашиот живот полесно кога станува збор за управување со отпад.Додавање на Хардвер Ресурси Двојно Ѓубре Кабинет Pullout Систем на вашиот количка СЕГА!.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата