Станот Филипс Конкретни Завртка, 1/4 Кол. x 4, Челик, Цинк Жолта Fastener Заврши

Станот Филипс Конкретни Завртка, 1/4 Кол. x 4, Челик, Цинк Жолта Fastener Заврши

Достапно за вашата нарачка
DEN 9744.00
Залиха:

Објект - Бетон/Ѕидани Завртка.Водител На Завртка Тип - Бетон Завртка.Водител На Завртка Главата Стил - Рамни Филипс.Водител На Материјал - Челик.Материјал Одделение - Не Се Оценети.Ѕидани Подлога За дрво-да-конкретни апликации Вежба малку испорачува во кутија од 100 each Easy-за да го инсталирате подлога може да биде брзо отстранети.Notched високо-ниски теми се сече на ѕидот и за поголема стабилност и повлекување од вредности.Заострените месо тело обезбедува wedging акција за силен, сигурен задржете.Се приспособат блиску до работ апликации.Супериорен се повлече-out и стриже сили.Answer : ___________________________ Note : Не се препорачува за употреба со алуминиумска кога влага може да бидат присутни.Карактеристики Fastener Заврши - Цинк Жолта Сидро Кол. - 1/4" Сидро Должина - 4" Сеизмички Одобрени - Не ICC Одобрен за Испукани Бетон - Не ICC Одобрен за Он-Разбиена Бетон - Не Мин.Embedment - 3/4" Работ На Далечина - 1-5/16" Вежба Малку Големина - 11/64".

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата