Avon Glimmersticks Дијаманти Око Лагер Smoky Дијамант БРОЈ 4 Моливи

Avon Glimmersticks Дијаманти Око Лагер Smoky Дијамант БРОЈ 4 Моливи

Достапно за вашата нарачка
DEN 312.00
Залиха:

Многу од 4 Avon Вистинската Боја Glimmersticks Око Лагер.Боја : Smoky Дијамант (Shimmery Сива Боја).Пресврт-Up Стигнале Око Лагер Молив.Дијамант Трепет Ефект во мека, долга-трајни лагер.Направи твоите очи поп со поинтензивна нијанси со Avon Вистинската Боја Glimmersticks Око Лагер!Дефинирајте ги вашите очи со совршена прецизност со крем мазна планирам-на боја на Авон Вистинската Боја Glimmersticks Око Лагер.На богати бои што ќе го видите е иста боја ќе добиете.ПРИДОБИВКИТЕ Обезбедува вистинската боја (боја во пакет е иста како и на eyelid) Останува вистинската боја (боја не се менува боја/color како тоа носи) Гужва доказ/не доказ, не да се повлече или затегнување на eyelids Дефинира око со совршена прецизност Крем мазна планирам-на-боја Прифатлив за употреба како kohl лагер Стигнале Долго носи на Себе-се острат.Клинички тестиран Мазна, крем заврши за ДА го КОРИСТИТЕ Вртливата точка до посакуваната должина (не повеќе од ¼ инчен), и да се подготви ред линија по должината на горниот и долниот lash линии, што поблиску до трепките како е можно AVON ВИСТИНСКАТА БОЈА значи бојата на вашиот купи боја е бојата ќе се применуваат.Сега сите вашите омилени кармини, glosses, eyeshadows и ноктите глеѓ имаат Авон е докажан ВИСТИНСКАТА БОЈА технологија, дизајнирана за да ви дадат природните беспрекорна изгледот што го сакате..ништо помалку.Богата пигменти се помеша во нашите високо-квалитетни формули за гарантира бојата дека останува доследен во текот на целиот ден.ГУЖВА-БЕСПЛАТНО, ПРОПАДНЕ-СЛОБОДЕН ШМИНКА ШТО ИЗГЛЕДА И СЕ ВРШИ НА НАЧИН ШТО СЕ ОЧЕКУВА ТОА ДА.ТОА Е AVON ВИСТИНСКАТА БОЈА ВЕТУВАЊЕ.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата