Пинцети Коса Пинцети Нерѓосувачки Челик Прецизност Веѓа Tweezer за Лицето за Отстранување на Влакна и Веѓата Обликување и Сите Отстранување на Влакна

Пинцети Коса Пинцети Нерѓосувачки Челик Прецизност Веѓа Tweezer за Лицето за Отстранување на Влакна и Веѓата Обликување

Достапно за вашата нарачка
DEN 215.76
Залиха:

1 : Tweezer Боја : Црна ,Веѓа пинцети се направени од не ' рѓосувачки челик и површината е electroplated со мат финиш. 2 : Пинцети дизајн : повеќето ергономски агол на 25 ° е донесен, и пинцети имаат умерен притисок и тесни стегање устата. 3 : Пинцети употреба : погоден за веѓите, трепките, косата, потта и други коса. 4 : Преносни Дизајниран за : дизајнот на пинцети е исклучителна и компактен, погоден за носење, и не заземаат премногу простор за вас. 5 : Прифатлива високо-квалитетни пинцети, погоден за вашиот љубовник или роднини и пријатели.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата