Море & Море Компактен Макро Порта 79 за Море & Море Куќишта

Море & Море Компактен Макро Порта 79 за Море & Море Куќишта

Достапно за вашата нарачка
DEN 537.60
Залиха:

Спецификации.Димензии : 102.5x95mm / 4.1x3.8inch.Прибл. 298g / 10.4 оз.Детална оценка : 100 / 330ft.Изградба : отпорни на Корозија алуминиум легура (alumite слој) + Калено стакло.За да се користи во врска со NX Макро Порта База, СС-56201.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата