ZYSWP 2pcs на Животните Перење Кошница Свитлива Играчка Складирање Валкана Облека Кошница Кутија Измијте Облека Организатор Складирање Baske (Боја : Бела, Големина : Една

ZYSWP 2pcs на Животните Перење Кошница Свитлива Играчка Складирање Валкана Облека Кошница Кутија Измијте Облека

Достапно за вашата нарачка
DEN 3465.60
Залиха:

Изработени од памук, лен, оваа складирање кошница е издржлив и водоотпорен。.Сметководствената се справи го прави тоа практично кога се движат од перење кошница。.Со голем капацитет, тоа може да се одржи на книгата, облека, играчки и сл.Практична настава : Таа има голем капацитет, заштеда на простор, може да се стави во многу места Пакет.може да ги чува сите видови на предмети за секојдневна употреба и да се направи разумен , лесен за чување.Изработени од памук, лен, оваа складирање кошница е издржлив и водоотпорен。 Сметководствената се справи го прави тоа практично кога се движат од перење кошница。 Со голем капацитет, тоа може да се одржи на книгата, облека, играчки и сл.Практична настава : Таа има голем капацитет, заштеда на простор, може да се стави во многу места Пакет.може да ги чува сите видови на предмети за секојдневна употреба и да се направи разумен , лесен за чување.Категорија : Перење Кошница поле на примена : багаж, долна облека, перална Пакет содржи : 1 перење basket1. Како резултат на прирачник за мерење, ве молиме оставете порака за грешка од 1-3cm.2. Поради разликата во светлина за време на снимањето, бојата на сликата е малку различен од вистинскиот производ.3. Освен за главната производ, другите се сите додатоци и не се за продажба.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата