PENGPENGBAIHUO Креативни Неколку Керамички Декорација, Едноставен, Модерен Дом Дневна Соба Ситните Декорација за Денот на Вљубените, Роденден, ноќта на Вештерките, Божиќ,

PENGPENGBAIHUO Креативни Неколку Керамички Декорација, Едноставен, Модерен Дом Дневна Соба Ситните Декорација за

Достапно за вашата нарачка
DEN 811.20
Залиха:

Апстракт дизајн.Структурата на овој модел е различен од другите форми во кои тоа е роман во дизајнот и убава на изглед.Линија убавина.Контрастот е јасно, и на површината на производот е мазна и мазна.Сите круг на заштита.Материјал : Ceramic Size : 20 * 26cm Color : црна, white Craft : handmade Suitable за : office, студија, дневна соба, спална соба, подарок, вино кулер, роденден gift If имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние ќе се вратам на вас како е можно поскоро.1. Времето за испорака е од 10 до 20 дена, а на враќање опсег е 30 дена.Ако не сте добиле вашата нарачка по истекот на 30 дена, ве молиме контактирајте со нас.Грешка при мерење во рок од 1-2 см се normal2. Пакетот содржи само производ и не содржи никакви декорација поврзани со слика.3. Ние се обидуваме се потрудиме да го решите вашиот проблем.Ве молиме да ни даде можност да ги реши сите проблеми што можат да го имаат.Ви благодарам за вашето учество!.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата