Пакување од 15! 64 Qt. / 16 Литри / 60 Литри Сина Тенок Правоаголна Recycle Bin со Шише / Може да Капак.Кујна Отпад Сад Комерцијални Ѓубре Може Да Recycle Bin

Пакување од 15! 64 Qt. / 16 Литри / 60 Литри Сина Тенок Правоаголна Recycle Bin со Шише / Може да Капак.Кујна Отпад

Достапно за вашата нарачка
DEN 1540.80
Залиха:

Тоа е голем плус за вашиот хост/водителка станица, или да ја користите зад шанкот на вашите мали погодност продавница така што вашиот персонал може брзо да се ослободите од било несакани остатоци од хартија, или дури и за употреба deskside.Безвременски дизајн е совршен за секоја соба во дом, било да е тоа спалната соба, гаража, foyer, или кујна.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата