Одберете Линија Двојно Лен Попречи - ELH02MM - Maroon Мрежа Патент-Пред Кеси

Одберете Линија Двојно Лен Попречи - ELH02MM - Maroon Мрежа Патент-Пред Кеси

Достапно за вашата нарачка
DEN 9704.40
Залиха:

Направен во САД!. 30 Години Докажан Квалитет.Ограничен 5 Годишна Гаранција.Одберете Линија Двојно Лен Попречи - ELH02 MM - Maroon Мрежа Патент-Пред Кеси, Карактеристики : Изберете Линија на лен попречува е изградена ист како нашиот Класична Линија, но без footpedals.Дизајниран за лесно ослободување и отстранување на пластични лагер или leakproof торба.Ја елиминира прекумерна виткање и да го дигате прстот.Жица закачалки задржете пластични облоги или leakproof кеси во место.Стандард со мрежа или leakproof кеси.Mesh патент-пред кеси, сместени 39 галон пластични облоги, се достапни во повеќе бои.Перат leakproof кеси се достапни во повеќе бои.Ве МОЛИМЕ НАВЕДЕТЕ : Патент-пред мрежа торба или leakproof торба и боја.Спецификации : 34.75" H x 37" W x 18" D. Wt. 34 lbs, брод wt. 42 кг.Бродови заеднички превозникот. 1 Секој / Секој.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата