Ранец Симпатична Мачка Животински Модел кој се одвојува Колеџ Торба Патување Патент Bookbag Пешачење Рамо Crossbody Торба Daypack за Жени Мажи

Ранец Симпатична Мачка Животински Модел кој се одвојува Колеџ Торба Патување Патент Bookbag Пешачење Рамо Crossbody

Достапно за вашата нарачка
DEN 1127.52
Залиха:

Карактеристики : DIY персоналните прилагодување, убаво дизајниран, со полно тело, печати; мулти-џеб карактеристики за да се задоволат различните потреби, голем капацитет, може да биде ставен на laptopa, таблети, компјутери, мобилни телефони, преносни компјутери, книги, копчиња, автобуски карти, пиење очила, чадори, облека и други предмети; дебел ремени и триаголници дел може да се намали рамо притисок, комбинација на спорт и мода.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата