Најдобро е да се Купи (10-Pack) 2-Watt (20W), ПРЕДВОДЕНА T25 Тубуларна Филамент, 120V, Candelabra (E12) База Сијалица, Не-Dimmable, УЛ-Листата,Топло Бела,3000K

Најдобро е да се Купи (10-Pack) 2-Watt (20W), ПРЕДВОДЕНА T25 Тубуларна Филамент, 120V, Candelabra (E12) База Сијалица,

Достапно за вашата нарачка
DEN 887.76
Залиха:

2-Вати Lumiled Led Сијалица, го заменува вашиот блескаво 20 вати Цевка светилки, ПРЕДВОДЕНА Филамент гроздобер мини-Радио сијалица со Јасно заврши.Идеален за Акцент осветлување, Специјализирани светла, Божиќ Осветлување, Лустери, Знаци и ноќните светла.Чисто стакло led светилки, Меркур-бесплатно, Без потпевнувам, Без треперење и Без УВ, CE, и Ro HS, Со УЛ сертификација. 3000 K Мека ТОПЛО Бела, 200 Lumens, Candelabra (E12) База, 120 V, не-Dimmable. 1-W= 10 W Трае над 25000 часа ,1.5 година производителот Гаранција. 2 вати, антички, 15,000 час просечната номинална живот, candelabra (E12) база.Не-Dimmable Добие гроздобер изгледот што го сакате за вашиот дом со енергетската ефикасност и долг живот предностите на LED технологијата.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата