На Четири Тркала Легура Шетач, Автоматско Собирање, Светлечки Патент, Против Пролизгување Шок Апсорпција, Солиден, Едно-Копче Кочница (Боја : Зелена)

На Четири Тркала Легура Шетач, Автоматско Собирање, Светлечки Патент, Против Пролизгување Шок Апсорпција, Солиден,

Достапно за вашата нарачка
DEN 1699.20
Залиха:

На шетач е дизајниран за секојдневна употреба, трајни, и крошна со ултравиолетова заштита карактеристики заштити од сончева светлина.Седиштето може да се навалена на рамна положба, така што бебето е удобно во сите авантури.На надувување гума гуми овозможува суспензија, која може да биде мазна, на секој терен.Шасија уред за складирање може да се сместат сите на вашите деца е потреби.Почетокот на чадор возила се направени од високо квалитетни материјали, многу издржливи, погоден за секојдневна употреба.Боја класификација : зелена, black Frame материјал : alloy Underweight : 25kg.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата