Преголеми Качулка Sweatshirt Poncho, Секојдневен Качулка Кејп, Batwing Грб Pullover Ќебе | Меки Sherpa, Удобно, Пространа | за Возрасни Жени Мажи

Преголеми Качулка Sweatshirt Poncho, Секојдневен Качулка Кејп, Batwing Грб Pullover Ќебе | Меки Sherpa, Удобно,

Достапно за вашата нарачка
DEN 863.76
Залиха:

Sherpa и Руно. 【Повик за Сите Прилики】Оваа sherpa sweatshirt poncho е одлична за раслојување.Тоа е одлична есен/зима транзиција главен парче во вашата гардероба.Го спарите со фармерки, шорцеви, или leggings.Тоа е совршен за патување, на шопинг, на состанок на вашите пријатели за ручек, отворен настан, lounging внатре, или престојуваат топло додека работат од дома. 【Уникатен Дизајн 】 Тоа е маскирани кејп со преголеми одговара.Овој стил карактеристики од страна на цепнатинки на полите, со Batwing ракави и ребрести ракав, од кои овозможуваат движење на вашите раце и рацете додека сеуште одржување ви е топло и удобно.Стил со една симпатична пар на leggings и овој сестран sweatshirt е добро да се оди. 【Една големина за Повеќето】На качулка кејп е наменета за просторен одговара.Стилот на оваа качулка ви дава неограничени облека спарувања врз основа на вашиот личен стил.Достапни за возрасни и тинејџерите.Го прави совршен подарок за родендени, Ден на Мајката, Таткото Ден, Божиќ, а за кои посебен повод. 【Премиум Квалитет】 Оваа качулка sweatshirt е направен со руно надворешен слој и sherpa обвивка, што го прави топла, мека, и удобен.Тоа, има пространа кенгур џеб да носат мали предмети или да ги задржи вашите раце топли, и drawstring кабелот за лична одговара предност. 【Грижа Настава】 Машина за миење со ладна вода или на деликатна циклус.Собори сува ниска топлина е препорачливо, но линија сушење ќе биде подобро.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата