LabExact LEC5500, Одделение C 5.5 cm Binderless Стакло Микрофибер Филтер (7 Пакети од 100 компјутери)

LabExact LEC5500, Одделение C 5.5 cm Binderless Стакло Микрофибер Филтер (7 Пакети од 100 компјутери)

Достапно за вашата нарачка
DEN 2364.00
Залиха:

Цена за 7 Пакети од 100 компјутери.Одделение C 5.5 cm Binderless Стакло Микрофибер Filter GRADE C - парична Казна порозност, брз проток, со 1.2 µm големина на честички задржување.Првенствено се користи за РИА процедури и бербата на грозјето лимфоцити.Binderless borosilicate стакло микрофибер.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата