Rock N Roll Ретро Кармин Случај Кармин Кутија За Носител Со Огледало, Преносни Патување Усна Сјај Торбичка, Водоотпорен Кожа Козметички Складирање Комплет За Чанта

Rock N Roll Ретро Кармин Случај Кармин Кутија За Носител Со Огледало, Преносни Патување Усна Сјај Торбичка, Водоотпорен

Достапно за вашата нарачка
DEN 335.76
Залиха:

Изгледот е отпечатена со спектар на модерни DIY модели, кои се модерни и креативни, и донесе различен и свежо искуство за вашата убавина живот.Овој Мал Шминка Организатор, Совршена Како Корисен Подарок За Вашата Мајка, Сопруга, Пријателка, Сестри И Ќерки.Малата Големина Е Погодно За Вас Да Се Носи Кога Се Патува.МИНИ ГОЛЕМИНА : Големината На Овој Кармин Организатор Е 9.Преку Нашите Мали Кармин Случај, Направи Што Повеќе Деликатна, Направи Вашата Работа Повеќе Организирани.Земете мал шминка случај во торба, да ги задржи вашите најдобри во секое време.На овој Начин Не Треба Да се Погледне За Вашиот Кармин Насекаде.Многу мал за да се фрли во вашата чанта или торба.ИЗДРЖЛИВ МАТЕРИЈАЛ : Носат На Кармин Случај Е Направен Од Микрофибер Кожа, Кој Е Водоотпорен И Многу Мека На Допир.Исто Така, Складирање Тока Се Спречи Кармини Од Лизгање Надвор. Направени од микрофибер кожни, удобни за допир, лесно да се грижи, изгледа едноставна и исклучителна.Главни Карактеристики : 1.Кожени Текстура Не Само Што Изгледа Висок Квалитет И Естетски, Но, Исто Така, Ја Продолжува Својата Служба Живот И Не Е Лесно Да Се Оштетат.Тоа Може Да Се Случи Кога Патуваат, Да Одат На Забави, Референци, Кои Датираат, Многу Наврати.7 ВО, погодно за вас да се носат кога патувате. Совршена како корисен подарок за вашите драги мајка, сопруга, сестра, пријателка, ќерки.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата