ZLZNX Ѕид-Монтирани Алуминиум Крпа Рек Ротирачки Род Кујна Бања Пешкир Рек Носителот Мат Црна Нема Потреба да се Стиска,Црна,3 Ротирачкото Рачката

ZLZNX Ѕид-Монтирани Алуминиум Крпа Рек Ротирачки Род Кујна Бања Пешкир Рек Носителот Мат Црна Нема Потреба да се

Достапно за вашата нарачка
DEN 1108.80
Залиха:

1,дизајн : Ова крпа решетката има dobby дека може да се ротираат за 180°, што ќе ви овозможи да се откажам суви и влажни крпи во исто време без да се допираат едни со други. 2,Трајни и 'рѓа-доказ : направен од високо-квалитет простор алуминиум, со голема сила, светлина-тежина, и корозија-отпорни материјали за да се обезбеди квалитетот и' рѓа-доказ перформанси на крпа багажник,на голема база помага во спречување на ѓубрето над!. 3,Виткање рака : Тоа може да биде лесно се нишаше надвор, погодно да ги собереш и место предмети, и да се поттикнат да ѕидот, кога не е во употреба, заштеда на простор, лесна инсталација, без удирање, и удобен ѕид-поставена инсталација. 4,Апликација : рустикален дизајн на оваа цевка крпа рек ќе донесе чувство на модата да било кујна или купатило, без разлика дали тоа е традиционален опкружување или за уникатна средина, без скапи трансформација. 5,совршен крпа бар за секоја бања : Овој простор за заштеда на крпа бар е дефинитивно мора да се има за која било мала бања, бидејќи тоа не заземаат простор, но ви дава повеќе.Модерен Дизајн И Висок Сила : Модерна Водоотпорен Дизајн !Својот модерен дизајн и функционална естетика ќе даде безгрешното заврши до вашата бања.Лесно да се Инсталира и Чиста : Само ја избришат со мека влажна крпа за да се отстрани прашина.Простор алуминиум крпа бар бања рек ѕид-монтирани мулти-функција за ротирање крпа rack Features : Материјал : space aluminum Colour : Black Installation метод : удар-free Scope : спална соба, бања и плакарот.Пакување : 1 x крпа bar Installation чекори : 1. Изберете инсталација локација и да ги отстрани нафта и прашина со крпа.2. Се шири лепилото рамномерно на грбот на база, а потоа се држи до ѕидот.3. Affix и задржете помош налепница за да се спречи тоа од паѓање.4. По стои за 72 часа, лепак може да се користи по сушењето.ПО SALEPlease не двоумете се да контактирате со нас ако доби на секое прашање.Обично, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата