Fujifilm Instax Мини 9 Инстант Камера + Fuji INSTAX Филм (40 Листови) Вклучува Камера Случај + Рамки + Фото Албум + 4 Боја Филтри и Повеќе (Сина)

Fujifilm Instax Мини 9 Инстант Камера + Fuji INSTAX Филм (40 Листови) Вклучува Камера Случај + Рамки + Фото Албум

Достапно за вашата нарачка
DEN 2879.76
Залиха:

Fujifilm Instax Мини 9 Инстант Камера - Мраз Сина.Нови Макро Леќа адаптер за close-up прозорци - 35cm да 50cm.Камерата случај кој доаѓа со прилагодливи рака на врвот е слободен-отвори-затвори ви овозможува да фотографирате лесно.СТП кожа, и издржливи, мека микрофибер внатрешна ви обезбедува со заштита што ви треба за вашиот Фотоапарат.Selfie Леќа, - Боја Филтер Леќа четири бои од жолта, сина, зелена и црвена боја. - Филмот Оркестарот Налепница Граници (20 парчиња) - Фото Албум на Пинк (64 Џебови) - Ѕидот Оркестарот Виси Рамка(10 парчиња) - Креативни Рамки Сет(5pcs) - Слика Магнети (5 компјутери).Високо-Key mode - Се посветла слики со мека изглед - совршени за портрети. 2 - АА Батерии.Abesons 12 Во 1 камерата додатоци пакет сет за Fuji Film Instax мини 9 Мини 8 и Мини 8+ Инстант Камера.Од Филм на нашата сина торба да добиете најмногу го користите и забава надвор од вашиот Fuji Film Инстант Камера.Тоа го прави Решетки подарок за некој во вашиот живот !ПАКЕТ КАРАКТЕРИСТИКИ 1 Fujifilm Instax Мини 9 Инстант Филмската Камера (Мраз Сино) 2 X FUJIFILM ИНСТАНТ БЛИЗНАК PACK ФИЛМ ( 40 Листови) е ISO 800 широк слика формат составен дел на дневната светлина боја филм дизајнирани за употреба со Fujifilm instax мини серија камери 1 X Abesons Мини 9 Камера Случај со Прилагодливи Рака.Со прилагодлива лента за ваша погодност, така што можете да го поставите вашиот сопствен ниво на удобност.Тоа е многу издржлив и, исто така, има многу мека микрофибер внатрешна обезбедува целосна заштита за вашата Камера 1 X Abesons Книга Албум(64 Џебови)-Фото Албуми овие денови се тешко да се најде и во времето на Instagram и Facebook. 1 X Close-Up Selfie Леќа Ние знаеме колку е тешко е да се земат најдобрите selfies.Така имаме вклучени нашата Специјална Блиску До Selfie Леќа.Сега може да се преземе совршен Selfie во секое време! 1 X Боја Леќа Сет (4 Бои, Жолта/Сина/Црвена/Зелена), Па имаме дадено четири бои за избор на филтри за да се направи вашата слика качувањето процес се оди побрзо. 1 X Ѕид Оркестарот Виси Рамка(10 парчиња) -може да се земе вашето fave фотографии и да ги користите за декорација на вашата соба ВАШИОТ начин!Тоа е толку ретро и уникатен. 1 X Филм Оркестарот Налепница Граници (40 компјутери) - Заличи на вашиот слики со некои забава налепници! 1 X Креативни Рамки Поставите[3 инчен](5pcs)- Изберете од 5 Креативни Рамки за да поставите вашата повеќето негувале и fave слики во. 1 X Камера Оркестарот Налепница Симпатична Креативни Декоративни 1 X 5 Слика Магнети.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата