Западен Селски Свадбена Церемонија Цвет Девојки Ткаење Кошница Шампањ Лента Bowknot Petal Букет Носителот Партија Материјали Petal Букет Носителот

Западен Селски Свадбена Церемонија Цвет Девојки Ткаење Кошница Шампањ Лента Bowknot Petal Букет Носителот Партија

Достапно за вашата нарачка
DEN 1291.20
Залиха:

★За голема свадба, свадба церемонии, банкет и други специјални настани. ★Наменета за цвет девојки да се користи во свадбена церемонија, совршена декорација за свадба, се создаде романтична, слатка атмосфера. ★Не е само украс, но, исто така, рече за да бидат знак на среќа, амблем на љубовта. ★Како симпатична декорација за nieces, ќерки или вашиот пријател млади роднини да се носат надолу aisle. ★Овој цвет кошница со голема шампањ bowknots додава елегантен допир на вашата свадба processional.Западен Селски Свадбена Церемонија Цвет Девојки Ткаење Кошница Шампањ Лента Bowknot Petal Букет Носителот Партија Материјали Petal Букет Holder Description : Карактеристики : 100% сосема нов и висок quality This цвет кошница со голема шампањ bowknots додава елегантен допир на вашата свадба processional.Не е само украс, но, исто така, рече за да бидат знак на среќа, амблем на љубовта.Како симпатична декорација за nieces, ќерки или вашиот пријател млади роднини да се носат надолу aisle.Дизајниран за цвет девојки да се користи во свадбена церемонија, совршена декорација за свадба, се создаде романтична, слатка атмосфера.Одлично за свадба, свадба церемонии, банкет и други специјални настани.Спецификација : Материјал : Cloth Color : Champagne Size : прибл. 21x15cm(8.27x5.91in)Количина : 1 pc Note : Транзиција : 1cm=10мм=0.39 inch No мало пакет.Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!Пакетот вклучува : 1 x Цвет Девојка Кошница(без мало пакет).

Кон својствата

Material:
Cloth
Color:
Champagne
Size:
approx. 21x15cm(8.27x5.91in)
Quantity:
1 pc
Transition:
1cm=10mm=0.39inch
No retail package. :
Please allow 1-3mm error due to manual measurement. pls make sure you do not mind before you bid. :
Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. Thank you! :
Package includes:
1 x Flower Girl Basket(without retail package) :

Најдобри предлози во категоријата