Ambesonne Bunny Преносни Ткаенина Гардероба, Моделот со Смешни Зајаци на Polka Точка Позадина Момчиња, Облека Организатор и Складирање Шкаф со Полици, 59, Сина Бледо Сино Крем

Ambesonne Bunny Преносни Ткаенина Гардероба, Моделот со Смешни Зајаци на Polka Точка Позадина Момчиња, Облека Организатор

Достапно за вашата нарачка
DEN 3599.76
Залиха:

РАЗНОВРСНА - Може да се користи во ученичките домови, резервни спални соби, дете соба и соби за гости, гаража или во подрум.На ткаенина гардероба е многу лесно да се движите низ значи, ова е совршен за луѓето кои се движат мебел околу постојано.ПЕЧАТЕНИ - Со состојбата на техниката на дигитална технологија на печатење.Супер лесен за инсталација.Патент затворање дизајн и здрав челик внатрешни работи, бидете сигурни дека секој може да го користите овој производ за долго време и многу лесно.Печатени ткаенини плакарот за виси облеката.Ако она што ви треба е плакарот организатор и чување на податоци за вашето слободно соби ова е производ за вас.Имаме различни големина options така можете да изберете во зависност од вашиот простор.Можете да најдете дизајн за сите и секој интерес.МЕРЕЊА - 59" Широк - 18" Долго - 68" Висока.КАРАКТЕРИСТИКИ - 9 Пространа ткаенина и 2 метални сталажи.Бидејќи ние се вклучуваат сите алатки што ви треба можете да го изгради тоа во минути.Здрав и високо квалитетен челик за внатрешни работи.Интересен подарок идеја за вашата мајка, татко, сестра, брат, баба, сопруга, сопруг, ќерката, синот и сите други најблиски со 10 илјади изненадувачки дизајни во нашата колекција.Долготрајни смели бои & јасна слика.Овие уникатни дизајни натпревар и со различни бои палети на вашиот тепих, завеси, bedspreads, мебел, и сите други оркестарот додатоци.Патент затворање.НАПРАВЕНИ ОД Мека полиестер ткаенини и Nonwoven interlining.МЕРЕЊА - 59" Широк - 18" Долго - 68" Висока.Долготрајни смели бои & јасна слика.НАПРАВЕНИ ОД Мека полиестер ткаенини и Nonwoven interlining.ПЕЧАТЕНИ - Со состојбата на техниката на дигитална технологија на печатење.Или сегашната на вашиот семејството или пријател, роднина или дечко-девојка, или себе, објектот треба да биде интересно и автентични.Промена на атмосфера на вашиот dorm со овие гардероби.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата