3 парче бански костуми perfect за жените покрие прозорци за костими за капење две парче облека за жени coverups за женска бански женска tankini бански костуми perfect со шорцеви ц?

3 парче бански костуми perfect за жените покрие прозорци за костими за капење две парче облека за жени coverups

Достапно за вашата нарачка
DEN 368.40
Залиха:

Неверојатен Квалитет : жените костим за капење е направен од висок квалитет на ткаенина.Меки и удобни, добра breathability и издржливи.Супериорен во материјал и квалитет во изработката ја прави кожата кул во топли временски услови.Ова е дефинитивно најдобар избор за ова лето.Ергономски Дизајн : специјално Дизајниран за западен дами, погоден за западен дами " тело карактеристики.Прилагодливи ремени, tankini костим за капење, со стомак контрола boyshorts, меки и удобни.Секси Tankini Врвот : никогаш не мислев дека на tankini бански може да биде не само скромен, но исто така и секси.Ретро печати swimdress опфаќа вашиот стомак совршено.Прилагодливи шпагети рака ќе го направат вашиот collarbone изгледа попривлечно.Секси бикини прстен прави скромни tankini врвот полн со женскиот шарм.Облека За Нега На : Редовно Миење.Препорачувам со Ладна Вода.Не Користите Кајгана.Не Собори Сува.Повод : Женска tankini костим за капење е погодна за одморалиште носат, пливање, холидеј патување, одбојка спорт, кампување, плажа, трчање, семејството базен партија, тропски одмор и други прилики.Објектот специфики : Пол : Women Season : Summer Occasion : Дневна,базен ,Sea Material : 85%Полиестер, 15%Spandex Pattern Тип : Блескави и Шарени Print Style : Секси,Causal Weight : 225-265g(S-XXL)Карактеристики : 【Материјал】Направени од полиестер, меки и да се чувствува удобно, супер симпатична.【Висока waisted дното】класичен покриеност, стомакот контрола висока waisted ruched дното за да се покрие стомакот, додворувања флорални печатени.【Секси завој врвот】 пред крстот врзуваат куп на назад, пренослив баласт, djustable рамо, рака, им помогнам на бикини врвот.【Прилики】 гроздобер висок пораст бански костуми perfect, совршен за тропски одмор, плажа, лето, вода парк, плива базен и така натаму.Големина на Табела : Големина : S НАС Големина : 4 велика БРИТАНИЈА Големина : 8 ЕУ Големина : 34 Биста : 80-84cm/31.50"-33.07" Половината : 59-63cm/23.23"-24.80" Хип : 84-88cm/33.07"-34.65"Големина : M НАС Големина : 6 велика БРИТАНИЈА Големина : 10 ЕУ Големина : 36 Биста : 84-88cm/33.07"-34.65" Половината : 63-67cm/24.80"-26.38" Хип : 88-92cm/34.65"-36.22"Големина : L НИ Големина на : 8 велика БРИТАНИЈА Големина : 12 ЕУ Големина : 38 Биста : 88-92cm/34.65"-36.22" Половината : 67-71cm/26.38"-27.95" Хип : 92-96cm/36.22"-37.80"Големина : XL НИ Големина : 10 велика БРИТАНИЈА Големина : 14 ЕУ, Големина : 40 Биста : 92-96cm/36.22"-37.80" Половината : 71-75см/27.95"-29.53" Хип : 96-100cm/37.80"-39.37"Големина : XXL НИ Големина : 12 велика БРИТАНИЈА Големина : 16 ЕУ Големина на : 42 Биста : 96-100cm/37.80"-39.37" Половината : 75-79cm/29.53"-31.10" Хип : 100-104cm/39.37"-40.94".

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата