Lenovo ThinkPad T15 Бизнис Лаптоп, 15.6-инчен FHD (1920x1080), Intel Core 10 Генералот i7-10510U, 16GB RAM меморија, 512GB SSD, веб Камера, 10 Windows Pro (Продолжува)

Lenovo ThinkPad T15 Бизнис Лаптоп, 15.6-инчен FHD (1920x1080), Intel Core 10 Генералот i7-10510U, 16GB RAM меморија,

Достапно за вашата нарачка
DEN 23742.48
Залиха:

Оваа Заверена Обновена производот е тестиран за да се работи како нов.Производот бродови со сите релевантни додатоци, и може да пристигне во генерички кутија.Само одберете продавачи кои ја одржуваат високи перформанси бар може да понуди Заверена Обновена производи .Intel Core 10 Генерација i7-10510 U (4 Јадро, 8 MB Cache, До 4.9 GHz). 15.6" FHD (1920x1080) IPS 250nits Анти-отсјај Дисплеј ; Intel UHD Графика. 16 GB RAM МЕМОРИЈА; 512 GB SSD.Фабрика Обновена ; 2 Година Производителот Гаранција; Windows 10 Професионални 64bit.Од Производителот : THINKPAD T15 ГЕНЕРАЛОТ 1 БИЗНИС ЛАПТОП 15.6" FHD 1080 P I7-10510 U16 GB 512 GB SSD веб КАМЕРА ОТПЕЧАТОК ЧИТАТЕЛОТ WINDOWS 10 ПРОФЕСИОНАЛНИ 2 годишна ГАРАНЦИЈА Процесор : Intel Core 10 Генерација i7-10510 U (4 Јадро, 8 MB Cache, До 4.9 GHz) оперативен СИСТЕМ : Windows 10 Професионални 64bit Екран : 15.6" FHD (1920x1080) IPS 250nits Анти-отсјај Екран Меморија : 16 GB DDR4 2666 MHz Меморија Хард Диск : 512 GB Цврста Состојба Диск М. 2 Видео : Intel UHD Графика Оптички Диск : Нема Камера : 720p HD Камера + Микрофон Конективност : Intel Wi-Fi 6 AX201, Wi-Fi 2x2 802.11 секира + Bluetooth 5.1 Текст : позадинско осветлување на Внатрешни Тастатура, Истури отпорни; интегрирање на Отпечатоци Читателот Батерија : 3cell Li-ion 57 Whr Шасија : Црна Карактеристики : Дискретни TPM 2.0 Порти & Слотови : 2 x USB 3.2 Генералот 1 (1 always on), 1 x USB-C / Thunderbolt 3 (Display Port, Data Transfer, Power Delivery), 1 x USB-C (Display Port, Data Transfer, Power Delivery), Micro SD читач на картички, По желба : Smart card reader, приклучок за Слушалки / микрофон комбо, HDMI 1.4, RJ45 Димензии : 19.1 mm x 365.8 mm x 248mm / 0.75 x 14.4 x 9.7 Тежина : со Почеток во 3.86 lbs (1.75 kg).

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата