TJLSS 11L Интелигентни Ѓубре Може да Автоматско Touchless Индукција Сензор за Движење Кујна Широк Отворање Сензорски Еко-Пријателски Отпад Ѓубре за Отпадоци

TJLSS 11L Интелигентни Ѓубре Може да Автоматско Touchless Индукција Сензор за Движење Кујна Широк Отворање Сензорски

Достапно за вашата нарачка
DEN 10787.76
Залиха:

Спецификации : Точка Име : Интелигентни уреди со покажувач на Dustbin Capacity : 11 LMaterial : PP Животната средина-пријателски Plastic Size : Како што е прикажано на picture Power : 4 * AAA Батерија (Не се Вклучени)Функции : Целосна Автоматска Сензори, Копче Switch Application : Дневна соба, кујна, итн.Mute, намалување на шумот.Ѓубре торба фиксна круг.Совршен за дома.Белешки : 1.Интелигенција режим : Притиснете на копче ЗАТВОРИ може да се направи систем automaticlly се врати на Целосно Автоматски уреди со покажувач на Режимот.Интелигенција режим : Притиснете на копче ЗАТВОРИ може да се направи систем automaticlly се врати на Целосно Автоматски уреди со покажувач на Режимот.-Поради различни екранот и друга светлина, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!.Удобно 20cm уреди со покажувач на висина.Тоа ќ авто отворањето кога луѓето рака и колено, или објекти блиску да се покријат.Ако чување разликата, ве молиме да се купи тоа внимателно.Ви благодариме за вашето разбирање.Тоа ќ авто отворањето кога луѓето рака и колено, или објекти блиску да се покријат.И тоа автоматски ќе се затвори по напуштањето на сетилните опсег за 5 секунди.-Ве молиме овозможи 1-3 CM се разликува поради прирачник за мерење.Не грижете се, дека тоа не може да се отвори.Мрзелив човек режим : Притиснете за отворање копче на поклопецот ќе го задржи отворање на владата.Визуелниот дизајн техника. (Не е вклучен батеријата)Пакет се Вклучени : 1 x Интелигентни уреди со покажувач на Dustbin(Не е Вклучен Батеријата)Забелешка : -Поради различни производство серии, детали за производот може да биде малку различен.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата