Логото Печатач англиски Јазик QR Бар Серија Код Датум Број на Логото Истекот на рокот Етикета Пластични Шишиња Рака Џет Рачни Термички инк-џет Печатач за Означување

Логото Печатач англиски Јазик QR Бар Серија Код Датум Број на Логото Истекот на рокот Етикета Пластични Шишиња

Достапно за вашата нарачка
DEN 9747.60
Залиха:

●Исклучителна : исклучителна појава, мазни линии. ● Широк спектар на употреба : може да се користи за печатење на заштитни знаци, знаци, графика, датум encoders, налепници, итн., гипс картон, fiberboard на дрво, камен, светлина челик, цевки, метални, пластични, алуминиумски фолии, кабел, хартија, krabičkách, коверти, хартиени кеси, итн. , Стакло, кожа и други материјали.Текстот лесно може да се изменуваат, која е многу погодна за домови, продавници, магацини и да ги изразат испорака. ●Брзо сушење мастило касети, лесно да го инсталирате : ова се рачни инкџет принтер печати непречено, мастило нема да се блокираат мастило штекер, инк-џет суши брзо, и има силна лепливоста. ●Лесно да се носат : Овој пренослив инк-џет печатач усвојува ергономски дизајн, е удобно да работат, и е лесно да се носат, која е многу погодна за рачни печатење. ●Брз одговор : Ако наидете на проблеми за време на процесот на купување, можете да не контактирате во било кое време преку пошта и П&функција, и ние ќе ви одговори во рок од 0-6 часа да го реши проблемот за вас. -Пакет include1* printer1* charger1* допир pen1* Positional метал plate1* contton box1 *црно мастило.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата