Unknown1 Големи Исправено Стебло Складирање Торба Зелена Полиестер

Unknown1 Големи Исправено Стебло Складирање Торба Зелена Полиестер

Достапно за вашата нарачка
DEN 551.76
Залиха:

Голем Исправено Стебло Складирање Торба Зелена Полиестер.Одговара на повеќето вештачки дрвја до 9 ft.високи.Зачувување на вашите дрво во исправена позиција за да зачувате место.Чувајте ги вашите дрво состави. 3 Засилен Рачки.Компреси дискретно под дрвото кога не е во употреба.Издржливи, Избришете-Чиста Полиестер Ткаенини.Материјал : Полиестер.Собрание Собранието Е Потребно.Производ Големина : 95.0 Во.L X 33.0 Во.W X 33.0 Во.H. âœ"ï *** ве Молиме да не известите директно од било каква загриженост со авторски права, трговски марки, или патенти.Земаме многу сериозно и веднаш ќе ги отстрани сите огласи едноставно со се да ни се јавите преку нашата продавница.Дијамант Дома не производството на овој производ и само извори од угледни и 100% потврдени добавувачи кои имаат важечки фактури.** Собрание : Собранието Required Color : Green Product Големина : 95.0 Во.L X 33.0 Во.W X 33.0 Во.HStore вашето дрво во исправена позиција за да ја зачувате space Compresses дискретно под дрвото кога не е во use Keep вашето дрво assembled3 Засилен Handles Durable, Избришете-Чиста Полиестер Ткаенини Материјал : Полиестер.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата