Текст Теал Деца Област Килим 6'x9'

Текст Теал Деца Област Килим 6'x9'

Достапно за вашата нарачка
DEN 7973.28
Залиха:

Двојно Бод Најлон Работ Трајни Граница Serge. 625 Боја Точки По Инч.Супериорен Јасност.Мноштво на буквите во различни фонтови и големини е темата на оваа модерна килим.Забава, стегнати се погледне за било која канцеларија, лоби или компјутерска лабораторија.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата