Kiera Благодат Промисла Харт Кат Полица и Деск, 71 инчи, Црна

Kiera Благодат Промисла Харт Кат Полица и Деск, 71 инчи, Црна

Достапно за вашата нарачка
DEN 2663.76
Залиха:

Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена.Ние го прават нашите високо-квалитетни и издржливи полиците со произведени дрво (МДФ) кои обезбедуваат набитост и вклучуваат безбедно монтирање на хардвер за да се соберат со леснотија.Додека тие се одличен декоративен прилог на вашата дневна соба, спална соба, или во канцеларија, тие, исто така, служи како функционален парче да работат на или прикаже вашиот мали растенија, слика рамки, свеќи, пари во банка, и други décor тела.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата